Україні вдалося зупинити російську провокацію на кордоні. Про це повідомив у фейсбуці прес-секретар Президента Станіслав Цеголко посилаючись на заяву заступника глави АП Валерія Чалого.

"Під виглядом гуманітарної допомоги Росія намагалася ввести військовий контингент на територію України. Скупчення військ на кордоні зафіксували і західні партнери. Президент скликав оперативний штаб для негайного реагування. Петро Порошенко провів переговори з державним секретарем США і керівництвом Червоного Хреста. Укрєвроінфрапроекту так званими миротворцями України вважати актом агресії. І матиме повне право на самозахист. Що стосується гуманітарної допомоги, то вона надійде від міжнародних організацій з дотриманням українського законодавства, без участі псевдо миротворців ". зазначив Цеголко

«Провокація зірвана, проте загроза вторгнення Росії під виглядом «миротворчої» акції або операції залишається», - у свою чергу написав на своїй фейсбук-сторінці керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Поділитись: