Життя

Українка Ірина Довгань, яку «ДНРівці» прив’язували до стовпа – на свободі

Життя/Українка Ірина Довгань, яку «ДНРівці» прив’язували до стовпа – на свободі
Зберегти
Вигляд

Ірина Довгань, яку представники «ДНР» прив’язували до стовпа і звинувачували у співпраці з наводчиками артилерії, звільнена з полону бойовиків і скоро зустрінеться зі своєю донькою. Про це повідомляє Дождь з посиланням на фотокора Дмитра Бєлякова.

«Після втручання Марка Франкетті, мого колеги, нам вдалося переконати його, що Ірину необхідно звільнити. Загалом, умовляти особливо і не довелося – Олександр (Ходаковський – ред.) сам провів власне розслідування, висловив обурення подією, підтвердив, що він абсолютно не знав, що ця жінка утримувалася на його базі. Він обіцяв, що винні будуть покарані. Загалом, я свідчу, що Ірина Довгань зараз жива, здорова, з нею все гаразд, і вона дуже скоро возз'єднається зі своєю дочкою», - повідомив журналіст.

Нагадаєио, що 26 серпня Ірину Довгань, загорнуту в державний прапор України, бійці батальйону «Схід» прив'язали до «ганебного стовпа» в центрі Донецька. В руки жінці дали табличку «Вона вбиває наших дітей – агент карателів». Повідомлялося, що до жінки підходили перехожі і висловлювали свою думку про її діяльність і позиції, а деякі – навіть давали стусанів.

Пов`язані новини