Українська 23-річна львів’янка увійшла до десятки фіналістів конкурсу Rising Stars of Photography-2018 від компанії Adobe.

Українська 23-річна львів’янка увійшла до десятки фіналістів конкурсу Rising Stars of Photography-2018 від компанії Adobe.

Про це йдеться у блозі Adobe.

Фіналістами конкурсу стали також фотографи з Африки, США, Індонезії, Данії та Німеччини.

Як пояснила Громоцька в коментарі Громадському, щороку в Adobe відбирають десятьох кращих невідомих фотографів з усього світу. Кожен з них має відібрати з портфоліо 5 фото, які згодом будуть опубліковані.  Одне з фото, яке оприлюднили в компанії, українка зробила в китайській провінції Юньнань.

«Мені здається, що найважливіше — це те, що це супер класна можливість показати свої роботи широкій аудиторії, яка цікавиться фотографією», — каже дівчина.

Фото Ірини Громоцької, яке увійшло в добірку конкурсу Rising Stars of Photography-2018

Громоцька навчається у Школі журналістики Українського католицького університету. Фотографувати почала у 20 років, навчалася техніці самостійно через лекції YouTube та інтерв’ю фотожурналістів.

Українка фокусується у творчості на правах жінок та сподівається своїми роботами показати їхнє життя, повсякденні проблеми та щасливі моменти.

Раніше українці перемогли на міжнародному конкурсі Jazz World Photo у Чехії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Фотографувати на вулиці заборонено»: нові правила в Євросоюзі

Поділитись: