ENRU

Українки вперше за 4 роки вийшли до чемпіонату світу з пляжного волейболу

85ca79d07d361f00d
fvu.in.ua

Пара українських волейболісток Валентина Давідова/Євгенія Щіпкова гратиме у чемпіонаті світу з пляжного волейболу, який цього року прийматиме Австрія.

Про це повідомляє Федерація волейболу України.

Жіноча пара із Запоріжжя Валентина Давідова/Євгенія Щіпкова візьме участь у чемпіонаті світу з пляжного волейболу, який цього року прийматиме Австрія.

«Міжнародна Федерація оприлюднила список учасниць жіночого чемпіонату світу з біч-волею, який відбудеться у Відні з 28-го липня по 5 серпня. Востаннє наші представниці пробивалися у фінал 2009 року (Світлана Бабуріна/Галина Ошейко — 17 місце), а чоловіки на Мундіалях востаннє представляли Україну у 2013 році (Сергій Попов/Валерій Самодай — 17 місце)», — йдеться у повідомленні.

У федерації зазначають, що цьогоріч система відбору на чемпіонат суттєво змінилася.

«За новою формулою пробитися на світовий форум стало набагато важче, особливо це стосується європейських пар, які починають диктувати моду у пляжному волейболі всієї планети. Так на нинішньому фіналі від Старого Світу братимуть участь 17 команд, тоді як два роки тому їх було 21. З іншого боку, у фінальному турнірі «прохідних» пар стало набагато більше шляхом розширення географії команд», — пояснюють у ФВУ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram