УКРАЇНА

Українська делегація в Канаді подарувала Джастіну Трюдо шкарпетки вітчизняного виробництва

2 листопада, 2017 18:24
УКРАЇНА/Українська делегація в Канаді подарувала Джастіну Трюдо шкарпетки вітчизняного виробництва
Зберегти
Вигляд
Українська делегація на чолі з прем’єром Володимиром Гройсманом під час візиту до Канади подарувала прем’єр-міністрові цієї країни Джастіну Трюдо стилізовані шкарпетки українського виробництва

Українська делегація на чолі з прем’єром Володимиром Гройсманом під час візиту до Канади подарувала прем’єр-міністрові цієї країни Джастіну Трюдо стилізовані шкарпетки українського виробництва.

Про це повідомила заступниця міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська.

«Багато пишуть про шкарпетки Джастіна Трюдо. Тепер у його колекції є MadeInUkraine. З Володимиром Гройсманом просуваємо український експорт», — написала вона у Twitter.

Загалом під час візиту в Оттаву українська делегація, за словами Микольської, продовжує працювати над просуванням українських товарів і послуг та збільшенням обсягів торгівлі між Україною й Канадою.

Українські делегати зустрілися з Трюдо, міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд, міністром міжнародної торгівлі Франсуа-Філіп Шампанем і канадськими парламентарями.

Микольська підкреслила, що значна частина українського експорту до Канади припадає на сектор харчової промисловості, а останнім часом, приміром, збільшився експорт солодового пива. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У парламенті Канади відзначили «Український день».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини