УКРАЇНА

Українська кіноакадемія оголосила номінантів на премію «Золота Дзиґа»

2 липня, 2018 18:59
УКРАЇНА/Українська кіноакадемія оголосила номінантів на премію «Золота Дзиґа»
Зберегти
Вигляд
Українська кіноакадемія оголосила короткий список фільмів-претендентів на Другу Національну кінопремію «Золота дзиґа».

Українська кіноакадемія оголосила короткий список фільмів-претендентів на Другу Національну кінопремію «Золота дзиґа».

Про це повідомляється на офіційному сайті премії.

Список було сформовано голосуванням членів Української кіноакадемії.

«З 59 фільмів довгого списку відбір пройшли 38 стрічок, а саме: 11 повнометражних ігрових, 10 короткометражних ігрових, 9 документальних, 8 анімаційних», — йдеться в повідомленні.

Короткий список номінантів на Другу Національну кінопремію:

Повнометражний ігровий фільм: 

  • Dzidzio Контрабас, режисер Олег Борщевський 
  • IZI, режисер Андреа Маньяні 
  • «Іній», режисер Шарунас Бартас 
  • «Кіборги», режисер Ахтем Сеітаблаєв 
  • «Лагідна», режисер Сергій Лозниця 
  • «Межа», режисер Петер Беб’як
  • «Припутні», режисер Аркадій Непиталюк 
  • «Рівень чорного», режисер Валентин Васянович 
  • «Стрімголов», режисер Марина Степанська 
  • «Червоний», режисер Заза Буадзе 
  • «Чужа молитва», режисер Ахтем Сеітаблаєв 

Короткометражний ігровий фільм: 

  • «Бузок», режисер Катерина Горностай 
  • «Випуск’97», режисер Павло Остріков 
  • «Віддалік», Катерина Горностай 
  • «Дім», режисер Ірина Цілик 
  • «На своїй землі», режисер Олександр Кирієнко 
  • «Невидима», режисер Максим Наконечний 
  • «Свині», режисер Роман Любий 
  • «Солатіум», режисер Христина Тинькевіч 
  • «Технічна перерва», Філіп Сотниченко 
  • «У полі», режисер Олександр Шкрабак 

Документальний повнометражний фільм:

  • «Будинок «Слово», режисер Тарас Томенко 
  • «Війна химер», режисер Анастасія Старожицька, Марія Старожицька 
  • «Дельта», режисер Олександр Течинський 
  • «Діксі Ленд», режисер Роман Бондарчук 
  • «Одесити на Донбасі», режисер Олександр Авшаров  
  • «Контури», режисер Валерій Балаян, Олексій Радинський, Олег Чорний 
  • «Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть», режисер Тетяна Ходаківська  
  • «Свій голос», Сергій Маслобойщиков 
  • «Школа номер 3», Єлізавета Сміт, Георг Жено 

Анімаційний фільм: 

  • «Елювіум — Регенеративна істота», режисер Стас Сантімов 
  • «Лабіринт», режисер Олександр Колодій, Степан Коваль 
  • «Подорож», режисер Євгенія Кіракосян 
  • «Причинна», режисер Андрій Щербак 
  • «Хроніки одного міста», режисер Євген Сивокінь 
  • «Чудове чудовисько», режисер Сергій Мельніченко 
  • «Я купив велосипед», режисер Микита Лиськов 
  • «Я Чайник!», режисер Оксана Карпус 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська кіноакадемія оголосила переможців премії «Золота Дзиґа»

Пов`язані новини