Технології

Українська компанія Readdle відкриває перший офіс у Кремнієвій долині в США

31 березня, 2017 14:54
Технології/Українська компанія Readdle відкриває перший офіс у Кремнієвій долині в США
Зберегти
Вигляд
Українська компанія Readdle, яка розробляє програмне забезпечення, в тому числі для IOS і MacOS, відкриває новий офіс в Кремнієвій долині в США.

Українська компанія Readdle, яка розробляє програмне забезпечення, в тому числі для IOS і MacOS, відкриває новий офіс в Кремнієвій долині в США.

Це перший закордонний офіс компанії, повідомляє AIN.ua.

Зазначається, що керівником нового офісу стане Террі Бланшар, який до цього очолював Apple Mail, пропрацювавши в компанії 6 років. Бланшару доручили зібрати нову команду в Штатах.

Компанія Readdle відома своїми успішними додатками Scanner Pro, PDF Expert и Calendars 5, які неодноразово входили в топ-рейтинги за версією різних технологічних видань, а також Apple.

Сьогодні Readdle активно розвиває свій поштовий клієнт Spark – конкурента Outlook, Gmail и EasilyDo Mail. Нова команда зосередиться саме на розвитку цього клієнта.

Шанс поїхати працювати над продуктом в Кремнієвій долині є не тільки у американських, але й в українських розробників.

«Ми набираємо людей і в Україні, і в долині щоб побудувати майбутнє електронної пошти. У нас буде одна команда Spark з ротаціями між долиною і Одесою», – розповів маркетинговий директор Readdle Денис Жаданов.

Він не уточнив, скільки людей увійде в нову команду. «Ми поки розробляємо дорожню карту розвитку Spark як продукту, в залежності від планів будемо розуміти, скільки людей необхідно там», – пояснив він.

За словами Жаданова, Бланшар – цінне придбання для Readdle, враховуючи його досвід роботи в Apple і фокус компанії на екосистему Apple.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини