Технології

Українська компанія розробила додаток на кшталт Tinder для пошуку фільмів

12 січня, 2018 10:22
Технології/Українська компанія розробила додаток на кшталт Tinder для пошуку фільмів
Зберегти
Вигляд
Українська компанія Mauris випустила додаток The Movie Expert, призначений для пошуку фільмів для перегляду.

Українська компанія Mauris випустила додаток The Movie Expert, призначений для пошуку фільмів для перегляду.

Про це повідомили представники компанії, пише AIN.UA.

The Movie Expert шукає фільми за аналогією з додатком для знайомств Tinder. На екрані висвічуються картки з фільмами. При натисканні на картку з'явиться додаткова інформація про фільм: короткий опис, трейлер і актори. Якщо користувач дивився фільм, він повинен зробити свайп вправо і оцінити його. В іншому випадку, користувачеві потрібно свайпнути фільм вліво, додати стрічку в список «Хочу подивитися» чи просто пропустити.

На основі оцінок користувача додаток підбирає йому більш релевантні фільми. У базі програми міститься близько 12 000 фільмів і серіалів, і вона регулярно поповнюється.

Зараз додаток тестується, але вже доступний для скачування в App Store і Google Play. Крім того, в оновленій версії можна буде включити в рекомендації серіали, дивитися свою детальну статистику, шукати фільми в пошуку, а також отримувати вибірки з стрічок на різні тематики.

Також у майбутній версії The Movie Expert з'явиться PRO-режим, який дозволить користувачам переглядати приховані фільми в звичайній версії без реклами, а також подивитися детальну аналітику своїх переваг.

Нагадаємо, Facebook запустив тестування нового сервісу для організації зустрічей, схожого за інтерфейсом на додаток для знайомств Tinder.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналістка запросила у сервісу Tinder дані про себе і отримала 800 сторінок інформації

Пов`язані новини