УКРАЇНА

Українська Нацгвардія стала повноправним членом FIEP

17 жовтня, 2017 09:07
УКРАЇНА/Українська Нацгвардія стала повноправним членом FIEP
Зберегти
Вигляд
Національна гвардія України отримала статус повноправного члена Асоціації сил жандармерії і поліції країн Європи і Середземномор'я (FIEP).

Національна гвардія України отримала статус повноправного члена Асоціації сил жандармерії і поліції країн Європи і Середземномор'я (FIEP).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацгвардії.

«На саміті директорів і командувачів Асоціації сил жандармерії і поліції країн Європи і Середземного моря в статусі військової установи (FIEP) 16 жовтня в місті Амман (Йорданія) ухвалено рішення про надання Національній гвардії статусу повноправного члена Асоціації», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рішення ухвалено одноголосно. За словами заступника командувача Нацгвардії генерал-лейтенанта Миколи Балана, надання статусу повноправного члена є визнанням Нацгвардії рівній правоохоронною структурою серед аналогічних структур не тільки Європи, а й усього світу.

«Сьогодні досягнуто одну із найважливіших стратегічних цілей, що стоять перед Національною гвардією України з моменту її створення… Отримання Національною гвардією України статусу повноправного члена Асоціації FIEP є результатом наполегливої роботи на шляху реформування в рамках Євроатлантичного курсу держави. Ця подія є потужним імпульсом і чітким сигналом до продовження реформ у Національній гвардії України, адаптації національного законодавства України до демократичних норм та стандартів провідних країн світу», — сказав Балан після голосування.

Він також наголосив на зацікавленості Нацгвардії в досвіді кожної структури-члена Асоціації і, водночас, завірив у готовності ділитись своїм досвідом як у рамках діяльності Асоціації так на двосторонній основі з членами FIEP.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Нацгвардія
Пов`язані новини