Українська гросмейстер та колишня чемпіонка світу серед шахісток Марія Музичук не поїхала на чемпіонат Європи через борги Міністерства молоді та спорту України

Українська гросмейстер та колишня чемпіонка світу серед шахісток Марія Музичук не поїхала на чемпіонат Європи через борги Міністерства молоді та спорту України.

Про це повідомила її мати та тренер Наталя Музичук, передає Galinfo.

За її словами, міністерство має борг перед спортсменкою за матч проти китаянки Хоу Іфань, який відбувся у Львові.

«Ми уже готові закрити очі на цей борг, тільки хочемо іншого ставлення до нас. Марія й надалі буде грати за збірну України, однак ми хочемо, щоб нашим спортсменам створили належні умови для підготовки. На жаль, наші титуловані шахісти їздять на змагання за власні кошти», — заявила тренер.

«Не вкладається в голову те, що на чемпіонат світу в Сочі Марія їздила за власні кошти, а після перемоги на ньому отримала премію лише 25 тисяч гривень», — додала Наталя Музичук.

Для прикладу вона також навела історію сестри Марії Музичук — Анни — яка летіла на Чемпіонат світу в Іран, оплативши самостійно квиток в одну сторону.

Раніше Анна Музичук заявила, що пропустить Чемпіонат світу у Саудівській Аравії попри загрозу втратити два чемпіонаські титули.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: