Українська сторона готова до відведення сил та засобів у трьох пунктах по лінії розмежування на Донбасі, що передбачено Рамковою угодою від 21 вересня

Про це повідомив керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації Борис Кременецький, передає штаб АТО.

Він наголосив, що розведення сил та засобів з української сторони буде здійснюватися у повній відповідності із рамковою угодою, при виключному виконанні зазначених у документі умов:

«Повне припинення вогню упродовж 7 діб для кожної з конкретних ділянок розведення, вказаних у додатку до цього «Рамочного решения»; постійний моніторинг процесу розведення сил та засобів з боку СММ ОБСЄ», — зауважив він.

У штабі наголошують, що «Збройні Сили України суворо дотримаються режиму припинення вогню та неухильно виконують відповідні пункти Мінських угод». 

Нагадаємо, 21 вересня Тристороння група у Мінську підписала угоду про розведення сил.  

Досягнута у середу в Мінську домовленість про відведення військ і озброєння на Донбасі стосується трьох ділянок – Станиці Луганської, Золотого і Петрівського

У той же час, мешканці Станиці Луганської готові протестувати проти відведення українських військ.  

Читайте також: Представник України у безпековій групі у Мінську Євген Марчук надав детальне пояснення щодо Рамкової угоди.

Поділитись: