УКРАЇНА

Українські атлети Шевченко та Биков хочуть виступати за Росію

31 липня, 2017 18:07
УКРАЇНА/Українські атлети Шевченко та Биков хочуть виступати за Росію
Зберегти
Вигляд
Двоє українських легкоатлетів — бігунка на середні дистанції Анжеліка Шевченко і стрибун з жердиною Георгій Биков — хочуть змінити спортивне громадянство та виступати за Росію

Двоє українських легкоатлетів — бігунка на середні дистанції Анжеліка Шевченко і стрибун з жердиною Георгій Биков — хочуть змінити спортивне громадянство та виступати за Росію.

Про це повідомляє російське федеральне інформагентство ТАСС.

Обидва спортсмени вже мешкають у Санкт-Петербурзі та отримали російське громадянство.

«Наразі чекаємо рішення української сторони. Анжеліка останній раз виступала за Україну у 2012 році, Биков іще раніше, тому підстав в України для відмови не повинно бути», — сказала глава Федерації легкої атлетики Санкт-Петербурга Юлія Тарасенко.

За її словами, остаточне рішення щодо українських спортсменів ухвалять у вересені на засіданні Федерації легкої атлетики України.

Як повідомляє XSport, Анжеліка Шевченко представляла Україну на Олімпійських іграх-2012 в Лондоні, де бігла дистанцію 1500 метрів і не змогла пройти кваліфікацію.

З 18 лютого 2013 по 17 лютого 2015 року була дискваліфікована через допінг. Усі результати анулювали, починаючи від 2 липня 2011 року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# легка атлетика
Пов`язані новини