УКРАЇНА

Українські атлети здобули 4 «золота» на міжнародних змаганнях у Фінляндії

14 червня, 2017 14:18
УКРАЇНА/Українські атлети здобули 4 «золота» на міжнародних змаганнях у Фінляндії
Зберегти
Вигляд
Українські легкоатлети здобули 8 медалей на міжнародному турнірі Paavo Nurmi Games, який відбувався у фінському місті Турку

Українські легкоатлети здобули 8 медалей на міжнародному турнірі Paavo Nurmi Games, який відбувався у фінському місті Турку.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Спортсменка Ганна Плотіцина перемогла у дисципліні біг на 100 метрів з бар’єрами з результатом 13,08 с, залишивши позаду, зокрема, чемпіонку Європи і призера чемпіонату світу білоруску Аліну Талай.

Українка Ольга Ляхова найшвидше подолала дистанцію 800 метрів. Її час – 2.01,50 хв.

Третє «золото» завоювала Марина Килипко, яка виграла змагання зі стрибків з жердиною. 4,41 м вона подолала з третьої спроби.

Також переможцем змагань став і Сергій Никифоров, який став золотим призером в дисципліні стрибки у довжину. У найкращій зі спроб, п’ятій, він показав результат 7,73 м.

Ольга Саладуха була другою з потрійного стрибка. Українка кілька разів мінялася лідерством з колумбійкою Катеріне Ібаргуен, але остання у підсумку все ж вирвалася вперед – 13,97 м. У Саладухи 13,88 м.

У секторі для стрибків у висоту виступали три українки і всі показали однаковий результат – 1,88 м. Оксана Окунєва зробила це з першої спроби і стала другою. Юлія Левченко і Катерина Табашник підкорили цю висоту з другої спроби і розділили третє місце. Перемогла Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, — 1,95 м.

Раніше повідомлялося, що четверо українських легкоатлеток завоювали медалі на міжнародному турнірі Filothei Women Gala 2017, що проходив у Греції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# легка атлетика
Пов`язані новини