УКРАЇНА

Українські кліпмейкери отримали нагороду MTV за відео для Coldplay

УКРАЇНА/Українські кліпмейкери отримали нагороду MTV за відео для Coldplay
Зберегти
Вигляд

Українська студія Gloria FX із Дніпра і ізраільський режисер Ваня Хейман отримали нагороду MTV Video Music Awards за кращі візуальні ефекти в кліпі на пісню «Up & Up» британської групи Coldplay. 

Церемонія нагородження, на якій премію щорічно вручають виконавцям, кліпи яких визнані кращими,  пройшла 28 серпня в Нью-Йорку.

кадр із кліпу «Up & Up», який вийшов у травні 2016

Конкурентами кліпу Up & Up в цій номінації були роботи «Pillowtalk» від ZAYN, «Send My Love» від Адель, «Сan't Feel My Face» від The Weeknd. 

За словами CEO студії Gloria FX Сергія Машевського, більшість кадрів знімали на студії в Києві спільними зусиллями місцевого продакшн Radioactive і дніпропетровської Gloria FX.

Відеоряд проходив затвердження вокаліста Coldplay Кріса Мартіна. «Ми два тижні працювали над дуже красивим кадром, а він сказав: «Мені не подобається, приберіть взагалі», — сказав Машевський  в інтерв’ю Vogue.

Загалом, над кліпом працювали півтора місяці без вихідних. 

кадр із кліпу «Up & Up», який вийшов у травні 2016

Раніше на офіційному youtube-каналі Coldplay з'явилося відео про те, як знімався кліп «Up & Up».  

Відзначимо, що українська студія працювала над візуальними ефектами і займалася постпродакшном для кліпів Каньє Уеста, Меріліна Менсона, Muse, Брітні Спірс, Іггі Азалії, Девіда Гетти та OneRepublic. 

Пов`язані новини