Українські лікарі зробили німецьку бабусю мамою (огляд преси)

default/Українські лікарі зробили німецьку бабусю мамою (огляд преси)
Зберегти
Вигляд

Оглядач Tageszeitung Бернхард Клазен вважає, що замість лютневої угоди у Мінську треба підписати новий, скромніший договір про припинення вогню на зразок домовленостей по врегулюванню Карабахського конфлікту. «Припинення вогню в цьому конфлікті стало можливим тільки тому, що під час підписання протоколу сторони відмовились від пакетних рішень. Пакетні рішення завжди пов'язані з ризиком того, що весь пакет закинуть на полицю у випадку, якщо його деякі пункти не будуть виконані. Ще одна небезпека пакетних рішень полягає у тому, що диявол ховається у деталях і сторони не можуть погодитись з тим, який пункт угоди виконувати у першу чергу. І це унеможливлює виконання всього пакету».

«Росія спалює голландські квіти у той час, коли Нідерланди розслідують катастрофу літака «Малайзійських авіаліній», - пише The New York Times. «Минулого вівторка, після того як прокурори із Нідерландів заявили, що на сході України серед уламків літака слідчі знайшли елементи, які можуть бути частинами зробленої у Росії ракети «земля-повітря», російські інспектори влаштували грандіозну показуху зі спалювання коробок із трояндами та хризантемами у двох російських містах. «Ці свіжі квіти із Нідерландів інфіковані західнокаліфорнійським трипсом», - заявила на камеру головний санітарний інспектор Россільгоспнагляду Катерина Слакова».

Девід Патрікаракос опублікував у Politico репортаж про взаємини між греками та мігрантами, які мешкають в одному із центральних парків Афін. «Наразі між ними існує мир. Але останній пакет фінансової допомоги ЄС несе для багатьох греків ще більшу фінансову та соціальну бідність. І вони будуть все пильніше придивлятись до тих, хто обіцяє покласти край їхнім стражданням. Партія «Золотий світанок», яка кидає злоякісну тінь на політику країни, постійно дає такі обіцянки. Існує реальна небезпека того, що все більше і більше греків привабить партійна ненависницька риторика. Якщо «Золотий світанок» отримає свій шанс, тоді проблеми Греції тільки розпочнуться».

«65-и річна бабуся, яка шокувала Німеччину, коли повідомила, що вагітна чотирма дітьми – отримала дозвіл від лікарів забрати своїх передчасно народжених дітей додому. Колишній вчительці із Берліна Аннегрет Раунігк, яка має 13 дітей та 7 внуків, казали, що дехто із її недоношених дітей може не вижити. Пологи у жінки були три місяці тому. Але за словами матері, діти добре розвивались і породілля виписали з берлінської клініки Шаріте кілька днів тому. Пані Раунігк, яка стала найстарішою у світі матір’ю чотирнят, планує переїхати зі столиці до більшого будинку десь у селі. Цей крок, певною мірою, пов’язаний з бажанням уникнути пліток щодо її рішення зробити штучне запліднення в Україні та мати дітей на пенсії», - пише The Times.