Український особовий склад 18 окремого вертолітного загону, який виконує завдання місії ООН зі стабілізації у Демократичній республіці Конго, в грудні отримав з України п'ять вертольотів

Український особовий склад 18 окремого вертолітного загону, який виконує завдання місії ООН зі стабілізації у Демократичній республіці Конго, в грудні отримав з України п'ять вертольотів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.


mil.gov.ua


mil.gov.ua

Згідно з повідомленням, три вертольоти пройшли повний цикл капітально-відновлювальних робіт на Конотопському авіаремонтному заводі.


mil.gov.ua

«Понад 11 місяців особовий склад 18 окремого вертолітного загону виконує завдання Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго. Інтенсивність польотів українських льотчиків на африканському континенті надзвичайно висока. Водночас, керівні документи Місії передбачають і певний ресурс для авіаційної техніки, яку потрібно замінювати після визначених годин нальоту. Наприкінці року, у грудні, з України, військовослужбовці національного контингенту отримали три вертольоти Мі-24 і два Мі-8», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що українські миротворці у Південному Судані переміщені на безпечні території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна провела ротацію 250 миротворців у Конго.

Поділитись: