УКРАЇНА

Українські миротворці у Південному Судані переміщені на безпечні території

УКРАЇНА/Українські миротворці у Південному Судані переміщені на безпечні території
Зберегти
Вигляд

Українські миротворці у Південному Судані переміщені на більш безпечні території, подалі від місця конфлікту між урядовими та опозиційними силами країни.

Про це в ефірі Громадського сказав Олександр Пилипчук, начальник Управління миротворчих операцій ЗСУ.

«За інформацією, яку ми зараз маємо в Південному Судані відбувся конфлікт між урядовими та опозиційними силами у столиці, місті Джуба. Зараз по лінії Міністерства оборони, по лінії Збройних сил, там знаходиться 4 представники (у місті Джуба знаходиться 1 лише військовослужбовець України), вони переміщені на більш захищені бази, загрози їм немає на даний момент. Атак на миротворчі підрозділи чи миротворці сили немає», - сказав Пилипчук.

Наразі для миротворців у країні ввели обмежений режим пересування.

«Те, що сталося, за нашою інформацією, є факти загибелі представників китайських мас-медіа. Зараз обмежений режим пересування і миротворці локалізовані», - додав Пилипчук.

Раніше повідомлялося, що українські миротворці у конфлікті в Південному Судані не постраждали.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України втриматися від поїздок у Південний Судан через погіршення ситуації з безпекою.

Рада безпеки ООН після позачергового засідання 11 липня виступила з вимогою якнайшвидшого припинення бойових дій у Південному Судані. 

Основні зіткнення почалися у нач на 8 липня між військовими, вірними президенту країни, і солдатами, які підтримують віце-президента. У результаті бойових зіткнень загинуло 272 осіб. Серед загиблих 33 людини - мирні жителі.

Пов`язані новини