Українська боксерська команда «Українські отамани» не виступить у новому сезоні Всесвітньої серії боксу. Головною причиною стала фінансова заборгованість команди перед боксерами, працівниками, підрядниками клубу, та AIBA за п’ятий сезон Всесвітньої серії боксу

Українська боксерська команда «Українські отамани» не виступить у новому сезоні Всесвітньої серії боксу. Головною причиною стала фінансова заборгованість команди перед боксерами, працівниками, підрядниками клубу, та AIBA за п’ятий сезон Всесвітньої серії боксу.

Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

«На жаль, «Українські отамани» не братимуть участі у сьомому сезоні Всесвітньої серії боксу. Ми довгий час вели переговори з міжнародною боксерською асоціацією та керівництвом WSB. Однак, в підсумку було прийнято рішення про призупинення виступів клубу до прийняття схеми та надання гарантій покриття боргів про які говорили і боксери, і тренери, і менеджмент клубу ще з весни 2015р. Нагадаю, що внаслідок невиконання своїх зобов’язань зі сторони інвестора клубу, а саме першого віце-президента ФБУ Палиці Ігоря Петровича, команда «Українські отамани» залишилася у надзвичайно складному становищі по закінченню п’ятого сезону Всесвітньої серії», — розповів генеральний директор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк.

Він також повідомив, що AIBA та WSB дали попередню згоду на проведення контрольних матчевих зустрічей у 2017-му році за участю «Українських отаманів».

«Незважаючи на відсутність «Отаманів» у складі команд регулярного сезону Всесвітньої серії боксу, Президент ФБУ Володимир Продивус робить все для того, щоб Україна не залишилась без виступів своєї улюбленої команди. AIBA та WSB, розуміючи що клуб «Українські отамани» є одним з найкращих у світі за багатьма важливими показниками, дали попередню згоду підтримати проведення контрольних матчевих зустрічей у 2017-му році за участю нашої команди», — сказав він.

30 листопада в центральному офісі Міжнародної боксерської Асоціації відбулась офіційна церемонія жеребкування нового сезону найбільш популярних командних боксерських змагань – Всесвітньої серії боксу.

Перші матчі сезону пройдуть в лютому 2017 року.

Нагадаємо, у березні у груповому раунді Всесвітньої серії боксі «Українські отамани» провели перший гостьовий матч 4-го туру проти «Китайських Драконів».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile