Національна паралімпійська збірна України з лижних перегонів та біатлону стала першою на змаганнях Кубку світу, що проходили у Японії з 18 до 22 березня

Національна паралімпійська збірна України з лижних перегонів та біатлону стала першою на змаганнях Кубку світу, що проходили у Японії з 18 до 22 березня.

Про це повідомляє Паралімпійський комітет України.

Загалом, українські паралімпійці здобули 33 нагороди, серед яких — 11 золотих, 9 срібних та 13 бронзових медалей. 

У фінальний день змагань нагороди вибороли українки з порушеннями зору — Шишкова Оксана (гайд - Іванов Володимир) та Прилуцька Ольга, які отримали перше та третє місця відповідно.

У чоловіків у цій же категорії  усі нагороди вибороли українці. Решетинський Ярослав з гайдом Гергартом Артуром здобули золоту нагороду, срібна медаль у Суярка Дмитра (гайд - Марчишак Іван), третє місце посів Казік Олександр (гайд - Кучерявий Сергій).

У жінок в категорії стоячи першою стала Кононова Олександра, показавши результат - 18:12.9  - це четверте золото спортсменки за чотири дні змагань. Батенкова -Бауман Юлія стала третьою у зазначеній категорії. 

У чоловіків в категорії стоячи Рептюх Ігор виборов бронзову нагороду.

У кінці фінального дня змагань Яровий Максим в категорії чоловіки сидячи виборов золоту нагороду.

У команди Франції, яка стала другою на Кубку - 4 золоті медалі, в третьої паралімпійської збірної команди - Німеччини - 3 золоті, 5 срібних та 7 бронзових нагород. Паралімпійці з США стали четвертими з 3 золотими та 3 бронзовими нагородами.

Нагадаємо, що у лютому українські паралімпійці здобули 8 медалей чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: