СПОРТ

Прикордонники з України працюватимуть в аеропортах Франції під час Євро-2016

СПОРТ/Прикордонники з України працюватимуть в аеропортах Франції під час Євро-2016
Зберегти
Вигляд
lead

Співробітники Державної прикордонної служби України нестимуть службу в аеропортах Парижа, Марселя, Ліона та Лілля під час Чемпіонату Європи з футболу.

Як повідомляється на сайті Держприкордонслужби, прикордонники з України були запрошені до спеціальної операції «Єврокубок 2016», метою якої є підвищення рівня безпеки на чемпіонаті.

Вони нестимуть службу для здійснення прикордонного контролю, недопущення в’їзду екстремістів або радикалів, ввезення зброї, боєприпасів, вибухівки та інших засобів терору.

Зазначається, що українська прикордонна делегація є однією із найбільших за кількістю запрошених фахівців, оскільки українськими прикордонниками отримали досвід під час проведення Євро-2012.

Нагадаємо, СБУ повідомило про запобігання  здійснення терактів, які планувались у Франції під час Євро-2016.

Українські силовики не охоронятимуть футболістів збірної під час європейського чемпіонату, проте кожну збірну на турнірі будуть супроводжувати п'ять добре екіпірованих співробітників поліції.

Для охорони національної команди Німеччини були виділені власні сили безпеки. МВС Росії направило шість своїх представників на Євро-2016 для забезпечення безпеки.

Чемпіонат Європи з футболу 2016 пройде з 10 червня до 10 липня 2016 року. Загалом у чемпіонаті візьме участь 24 команди, які проведуть 51 гру на десяти стадіонах 9 міст Франції. Всього очікується 2,5 млн глядачів на стадіонах та близько  7-8 млн вболівальників у фан-зонах.

Пов`язані новини