УКРАЇНА

Українські санкції на життя росіян особливо не впливають — російський журналіст

УКРАЇНА/Українські санкції на життя росіян особливо не впливають — російський журналіст
Зберегти
Вигляд

В першу чергу по російській економіці б’ють фінансові санкції, введені США та іншими європейськими країнами, в той час як українські санкції на життя росіян серйозно не впливають. Про це розповів в ефірі Громадського російський журналіст, спеціальний кореспондент видання «Коммерсант» Ілья Барабанов.

За переконанням журналіста, найвідчутніший вплив на життя простих росіян має відміна авіасполучень з Києвом.

«Вона всім нам ускладнила життя. Ми розуміємо, що якісь пропагандисти, прибічники «народних республік», вони б і так у будь-якому випадку в Київ зараз не поїхали. Переміщуються між двома столицями люди, які працюють то в Києві, то в Москві. Журналісти нормальних видань — ось по кому це вдарило. Це ускладнило нашу роботу, тому що літати через Мінськ дуже незручно», — сказав журналіст.

Барабанов також повідомив, що українські санкції вдарили основним чином по вузько-спеціалізованим галузям, наприклад, по ракетно-космічній.

«В нас були якісь спільні виробничі з’єднання, той же «Алмаз-Антей», який потрапив під санкції, виробник тих самих сумно відомих «Буків». Ось він залишився без якихось деталей, які йому поставляли з дніпропетровського «Южмаша». Це історія, яка торкнулась одразу після введення санкцій, а зараз, два роки потому, виробники знайшли інші джерела», — зазначив журналіст.

Більше про:
# Росія
Пов`язані новини