В київському аеропорту «Бориспіль» зустрічали команду українських шаблісток – Ольгу Харлан, Аліну Комащук, Олену Кравацьку та Олену Вороніну, які повернулись з Олімпіади в Ріо.

Спортсменок зібрались привітати близько 100 людей, серед яких був і голова Мінспорту Ігор Жданов, повідомляє журналістка Громадського.

На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро Ольга Харлан здобула бронзову нагороду в індивідуальній першості з фехтування на шаблях, а також привела нашу команду шаблісток до срібних медалей.

Медалісток також зустрічали друзі та родичі з плакатами і квітами.

«Скільки медалей, мені не важливо. Вони є і це добре. Ми їм радіємо. Боротьба за бронзу – найважче для спортсмена. Напевно я дуже сильна, якщо змогла це витримати», – сказала Харлан.

 

ВСІ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ В РІО

«19 млн грн було виділено на Федерацію в цьому році. Ми не змогли зробити чогось кардинально, але постаралися забезпечити дівчат усім необхідним. Кабмін виділив 13 млн грн, щоб відбудувати центр з фехтування у Миколаєві. До кінця цього року місцева влада обіцяла також виділити 13 мільйонів. Я вдячний їм за ці медалі, які вони принесли країні, яка воює і майже усі кошти йдуть оборону. Це теж треба враховувати», – сказав міністр спорту.

Нагадаємо, що Ользі Харлан було довірено нести державний прапор України на церемонії закриття Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Поділитись: