ENRU

Українські студенти виграли 36 медалей Всесвітньої літньої Універсіади

5f297504323ca2c3a
Фото: Міносвіти

Українські студенти виграли 36 медалей на ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді, що проходить у місті Тайбей (Китай). Наразі збірна України посідає 6 сходинку з таким результатом.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

Студент Рівненського державного гуманітарного університету Михайло Романчук 24 серпня виграв «срібло» на дистанції 800 метрів вільним стилем. На такій же дистанції студент Запорізького національного університету Сергій Фролов виборов «бронзу».

Золоту нагороду для України наступного дня виграла студентка Харківської державної академії фізичної культури Ірина Деха. Вона стала чемпіонкою Універсіади з важкої атлетики у ваговій категорії до 90 кг.

Також «срібло» взяла Ольга Ляхова з Тернопільського національного економічного університету. Вона стала другою з  бігу на дистанції 800 метрів. Спортсменка Олена Колісниченко з  Рівненського державного гуманітарного університету виборола «бронзу» на дистанції 400 метрів з бар’єрами.

У плаванні відзначився студент Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету Андрій Хлопцов. Він здобув срібну медаль на дистанції 100 метрів батерфляєм.

26 серпня золоті нагороди  для України принесли легкоатлетки, які виграли командний залік з ходьби на дистанції 20 кілометрів, та Інна Кашина, що має індивідуальне «золото» на цій дистанції. На такій же дистанції чоловіча збірна виборола бронзову медаль.


Фото: Міносвіти

«Бронзу» також здобула з плавання і студентка Полтавського педагогічного університету Марія Лівер – вона перемогла на дистанції 50 метрів у стилі брас.

27 серпня  десяте українське «золото» Універсіади вибороли стрибуни у воду — Олександр Горшковозов та Анастасія Негода.

У передостанній день  Універсіади – 28 серпня – золоті медалі виграла українська команда художніх гімнасток та легкоатлетка  Національного університету кораблебудування Оксана Окунєва. Дівчина стала першою у стрибках у висоту з результатом 197 сантиметрів.


Фото: Міносвіти

Цього ж дня срібними медалістками стали команда легкоатлеток  в естафеті 4х400 метрів та стрибунка у висоту Ірина Геращенко.

Бронзові ж нагороди для України здобули жіноча команда з волейболу та ушуїстка Ілона Ольховик. 29 серпня українські студенти поповнили медальну скриню ще двома нагородами з художньої гімнастики. Так, у вправах з булавами Катерина Луценко стала срібною призеркою. А у вправах  з обручем  вона виборола «бронзу».

ХХІХ Всесвітня літня Універсіада стартувала 19 серпня і закінчується 30 серпня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram