Українська команда здобула дві золоті медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології, яка проходила 22-29 жовтня в Бразилії.

Українська команда здобула дві золоті медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології, яка проходила 22-29 жовтня в Бразилії.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

В олімпіаді брали участь учениця 11 класу Маріупольського технічного ліцею Катерина Малкіна та випускник Маріупольського технічного ліцею Юрій Паша.

Нині Паша уже студент-першокурсник Національного медуніверситету імені О.О. Богомольця.

Малкіна виборола «золото» за проект «Новий метод біогенної утилізації поліетилену високої щільності (HDPE)». Проект присвячений можливості певного виду личинок перетравлювати поліетилен.

Паша отримав золоту медаль  за проект «Новий екологічно безпечний метод підвищення життєвих характеристик рослин родини Poaceae (Злаки)».

Окрім медалі хлопець також отримав Гран-Прі олімпіади. Його розробка дозволить покращити урожай злакових рослин.

Міжнародна учнівська олімпіада з екології проходила в межах Міжнародного ярмарку науки і техніки 32-го MOSTRATEC. На олімпіаді було представлено 420 учнівських проектів із різних країн світу.

Нагадаємо, у серпні учень 11 класу з Кіровоградської області Антон Ципко виграв перше місце на міжнародній олімпіаді з інформатики.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: