УКРАЇНА

Українські учні вибороли два «золота» на Міжнародній олімпіаді з екології

30 жовтня, 2017 19:49
УКРАЇНА/Українські учні вибороли два «золота» на Міжнародній олімпіаді з екології
Зберегти
Вигляд
Українська команда здобула дві золоті медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології, яка проходила 22-29 жовтня в Бразилії.

Українська команда здобула дві золоті медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології, яка проходила 22-29 жовтня в Бразилії.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

В олімпіаді брали участь учениця 11 класу Маріупольського технічного ліцею Катерина Малкіна та випускник Маріупольського технічного ліцею Юрій Паша.

Нині Паша уже студент-першокурсник Національного медуніверситету імені О.О. Богомольця.

Малкіна виборола «золото» за проект «Новий метод біогенної утилізації поліетилену високої щільності (HDPE)». Проект присвячений можливості певного виду личинок перетравлювати поліетилен.

Паша отримав золоту медаль  за проект «Новий екологічно безпечний метод підвищення життєвих характеристик рослин родини Poaceae (Злаки)».

Окрім медалі хлопець також отримав Гран-Прі олімпіади. Його розробка дозволить покращити урожай злакових рослин.

Міжнародна учнівська олімпіада з екології проходила в межах Міжнародного ярмарку науки і техніки 32-го MOSTRATEC. На олімпіаді було представлено 420 учнівських проектів із різних країн світу.

Нагадаємо, у серпні учень 11 класу з Кіровоградської області Антон Ципко виграв перше місце на міжнародній олімпіаді з інформатики.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини
Життя
20 лютого 2019
Уряд затвердив національний план управління відходами до 2030 року
Кабінет міністрів України затвердив національний план управління відходами до 2030-го року. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду в середу, 20 лютого, повідомив міністр екології Остап Семерак.За його словами, цей план підтримала делегація Євросоюзу, він є важливим кроком щодо приведення вітчизняного законодавства до європейських норм управління відходами.«Це не просто важливий стратегічний документ, який уперше за всі роки незалежності України визначає як маємо і будемо поводитися з відходами, але й визначає практичні заходи, які дозволять нарешті навести лад у цій сфері» — зазначив Семерак.Він наголосив, що за період до 2030-го року Україна має щорічно виконувати низку таких завдань і практичних заходів, які визначає Нацплан. Згідно з ним передбачено перелік регіональних планів «із точним аналізом ситуації у регіонах та визначенням необхідної кількості інфраструктурних об’єктів, зокрема, сміттєпереробних заводів, ліній тощо».Міністр екології також зауважив, що для того, аби ці регіональні програми працювали, мають бути внесені зміни до національного законодавства, яке регулює сферу управління з відходами.Раніше у Фонді енергоефективності України розробили концепцію енергетичної утилізації сміття, як передбачає створення на основі сміттєвих полігонів об'єктів альтернативної енергетики.Улітку 2018-го року Комунальне підприємство Київської міської держадміністрації «Київкомунсервіс» оголосило конкурс на визначення виконавця послуг з облаштування підприємства з переробки, обробки та захоронення побутових відходів у Києві.
Перевірено
Зберегти