ENRU
BBC

Українські військові на Донбасі передали бойовикам тіла двох вихідців з Росії — штаб

7a2378456657d0400
Українські військові передали тіла загиблих на окуповану частину. Тіла знайшли працівники гуманітарного проекту ЗСУ «Евакуація 200» під час пошукових робіт в районі селища Теплого, Станично-Луганського району Фото: Прес-центр штабу АТО

Українські військові передали тіла двох вихідців з Російської Федерації бойовикам на окуповану частину Луганської області.

Про це повідомляє штаб АТО.

Тіла загиблих знайшли ще у жовтні 2017 року в масовому похованні з шести тіл в районі селища Тепле Станично-Луганського району.

За результатами ДНК-аналізу ідентифікували чотири особи. Двоє загиблих виявилися вихідцями з Луганщини — їх передали бойовикам у січні 2018-го

Інші дві ідентифікованих людини виявилися з Росії і саме їх 7 лютого передали на окуповані території. Ідентифікація останків ще двох триває.

Нагадаємо, 5 лютого бойовики 4 рази прицільно обстріляли позиції ЗСУ.

23-го грудня було оголошено перемир’я на новорічні та різдвяні свята. Днем пізніше штаб повідомляв, що бойовики на Донбасі не дотримуються «різдвяного перемир'я».

Бойовики на Донбасі попри домовлене «різдвяне перемир’я» увечері 25 грудня обстріляли райони Павлополя Донецької області.

До цього штаб наголошував, що 25 грудня було першим днем, коли не було жодних обстрілів.