ENRU

Українські військові вимагають від Apple вибачитись за рекламу з «російським кіборгом»

Cefd748600824af60
Українські «кіборги» записали звернення до Apple, скріншот з відео

Компанія Apple представила відеоролик, одним з героїв якого був «російський кіборг». Українські військові, які обороняли Донецький аеропорт і отримали прізвисько «кіборги» за свою стійкість від тих самих військових РФ, записали відео у відповідь.

У відео різні люди читають фрагменти листів до розробників компанії, дякуючи їм за Apple Watch, які поліпшують їхні життя.

Російський ведучий із протезом Дмитро Ігнатов розповів свою історію: він втратив ногу під час нещасного випадку на службі в армії Росії у 2012 році.

Відео: Реклама Apple Watch/Youtube/Apple

Українські «кіборги» вимагають від Apple вибачитися за ролик із росіянином, який називає себе «кіборгом». У відеозверненні вони пояснюють, що у 2014 році російська армія вдерлася на територію України. Під час боїв за Донецький аеропорт «кіборгами» українців прозвали самі росіяни.

Відео: Звернення українських військових до Apple/Youtube/Alyona Ivanova

«Ми закликаємо до термінового виправлення рекламного відео та письмового вибачення перед «кіборгами» живими і полеглими, котрі воювали на передовій за нашу із вами демократію проти військ Російської Федерації», — зазначив один з військовослужбовців на відео.

Зазначимо, що в англійській мові «кіборгом» називають людину, яка отримує надлюдські здібності завдяки механічним доповненням до тіла, наприклад, Apple Watch.

Раніше повідомлялося, що Apple зняла відео презентації Apple Watch на вокзалі Києва

За даними ООН, жертвами війни на Донбасі з 14 квітня 2014 року до 15 серпня 2017 року стали 34 766 людей.