УКРАЇНА

Українські ВНЗ отримають доступ до міжнародних баз даних

18 вересня, 2017 21:52
УКРАЇНА/Українські ВНЗ отримають доступ до міжнародних баз даних
Зберегти
Вигляд
Майже 100 українських вищих навчальних закладів та наукових установ Міносвіти отримають доступ до міжнародних баз даних Scopus та Web of Science. Таку можливість профінансують із державного бюджет

Майже 100 українських вищих навчальних закладів та наукових установ Міносвіти отримають доступ до міжнародних баз даних Scopus та Web of Science. Таку можливість профінансують із державного бюджету.

Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха.

Українські університети та наукові установи були спеціально відібрані Комісією.

Комісія враховувала такі критерії, як спосіб організації доступу до електронних наукових баз даних, можливість надання такого доступу іншим організаціями, кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science Core Collection та Scopus тощо.

«Невдовзі через бібліотеки провідних вишів країни кожен матиме можливість користуватися ресурсами, які надають бази даних Scopus та Web of Science. Вони будуть доступні в кожному обласному центрі. Такі бази даних є сучасним і корисним інструментом у роботі з науковою інформацією як для окремих дослідників, так і для наукових установ», – сказав Стріха.

Ці міжнародні ресурси дозволяють, зокрема, з'ясувати наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, хто працює у цьому напрямку, а також через них можна знайти партнерів.

На початку червня стало відомо, що до світового рейтингу кращих університетів потрапили 6 українських ВНЗ.

Більше про:
# ВНЗ
# освіта
Пов`язані новини