Життя

Українські журналісти в Непалі попросили про допомогу від МЗС

Життя/Українські журналісти в Непалі попросили про допомогу від МЗС
Зберегти
Вигляд

Журналісти «5 каналу», Громадського, Нового каналу, СТБ, Еспресо, каналів «Україна», «1+1», «112» та сайту «Українська правда», які перебувають у Непалі, попросили про допомогу від МЗС України.

Як повідомляє кореспондент Громадського Богдан Кутєпов, у зв'язку зі скрутним становищем, у якому опинились 14 медійників, що супроводжували вантаж та евакуаційну групу ДСНС, медиків, психологів та реабілітолога, залишились без можливості самостійно продовжувати роботу.

«Після того, як журналістам пояснили за порадою керівника консульського департаменту МЗС Андрія Сив 14 журналістів фактично не залишилось можливості самостійно утримувати себебіги, вони написали офіційні заяви, щоб держава мала змогу десь розмістити цю групу. Адже нам запропонували після 18 години залишити територію резиденції і власними силами розміститись у готелях. А на території резиденції мають залишитись лише громадяни з дітьми», - пояснив він.

Офіційно евакуйованим МЗС надає допомогу, а  на території Непалу. «Тому дійшли висновку, що вони також українці, які потребують евакуації», - розповів Богдан Кутєпов.

Пов`язані новини