ENRU

Українського дипломата викликають в МЗС Білорусі через заяви Зеркаль про «нібито партнерство»

Українського дипломата Валерія Джигуна викликали до Міністерства закордонних справ Білорусі через висловлювання заступниці глави українського МЗС Олени Зеркаль з приводу зникнення українця ймовірно на її території.

Про це повідомляє білоруське видання TYT.BY.

Зазначається, що Білорусь хоче бачити Джигуна, щоб довести «безперспективність загроз і неприйнятність висловлювань».

Мова йде про слова Зеркаль з приводу Білорусі, яка, на її думку, «на словах веде себе як партнер, а насправді діє зовсім по-іншому». Так вона висловилася, говорячи про обставини зникнення можливо у Білорусі 19-річного українця Павла Гриба та вступ Білорусі до Світової організації торгівлі.

«Люди, на жаль, зникають з різних причин. І з власної волі або дурості, і внаслідок дій третіх сил», — заявив прес-секретар МЗС Білорусі Дмитро Мирончик.

Він заявив, що «не по-партнерськи через добу після офіційного прохання про допомогу звинувачувати в чому-небудь країну, яка без її відома була обрана місцем не те романтичного побачення, не те конспіративній зустрічі».

Нагадаємо, 28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Чернігівська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо викрадення сина українського офіцера. А білоруське видання «Єврорадіо» з посиланням на свої джерела повідомило, що Гриба утримують в управлінні ФСБ у Краснодарі.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram