Українська зубна щітка Effa увійшла до п'ятірки найкращих екостартапів на кліматичному конкурсі [email protected] у Німеччині.

Українська зубна щітка Effa увійшла до п'ятірки найкращих екостартапів на кліматичному конкурсі [email protected] у Німеччині.

Про це повідомляє «Голос Америки». 

Зубна щітка Effa — це засіб особистої гігієни виготовлений з переробленого паперу та екологічно чистих матеріалів, які не наносять шкоди природі. 

«Ми дуже молоді, але вже зробили перші прототипи, отримали перші великі замовлення з Європи та розпочали процеси сертифікації й патентування», — розповіла співзасновниця Effa Дар’я Василенко.

Зазначається, що всього на конкурс [email protected], що вперше проводився організацією Finance in Motion у Франкфурті, було подано триста заявок.

Нагадаємо, український школяр з Закарпаття Валентин Фречка здобув золоту медаль у категорії «Наука» на «Олімпіаді геніїв» у США. Учень представив свій проект «Технологія виготовлення eco friendly паперу з опалого листя». У ньому учень пояснює, як можна робити папір з листя різних видів дерев.

Поділитись: