УКРАЇНА

Український арт-гурт прикрасить інсталяціями фестиваль Sziget в Угорщині

УКРАЇНА/Український арт-гурт прикрасить інсталяціями фестиваль Sziget в Угорщині
Зберегти
Вигляд
lead
Український арт-гурт SCAFFOLD представить три мистецькі об'єкти на музичному фестивалі Sziget, що проходить у Будапешті. Відбудеться це у спеціальному арт-просторі фестивалю.

Як повідомляє ресурс «m-Ukraine», усі роботи були відібрані організаційним комітетом фестивалю в тендері. Серед вимог, які висували до об'єктів були екологічність та практичність. 

Перша інсталяція — чотири об'єкти, що нагадують кульбаби. Це шестиметрові стовпи, на яких розміщені кулі. Вони можуть використовуватися як оглядовий майданчик для двох осіб.

Арт-інсталяція «Кульбаби», scaffold.org.ua

Друга інсталяція — «альтанка-витинанка» з шести окремих кабінок. За словами гурту, завдяки своїй формі вона дасть змогу людям побути наодинці, проте не залишатися самотніми.

Третя — зоопарк з тварин-диванів. Інсталяція цілком екологічна й буде зроблена з мішковини та сіна задля створення затишку. Усі арт-об'єкти відновлювані й зможуть демонструватися не лише на Sziget, а й на будь-яких інших культурних локаціях. 

Арт-інсталяція «Тварини», scaffold.org.ua

«SCAFFOLD» — відкрита арт-група українських художників,  які займаються масштабними проектами у напрямках стріт-арт, ленд-арт, сценографія та мультижанрових колаборативних проектах. Ідеї інсталяцій для фестивалю Sziget створювали Ігор Цикура, Галина Осадча, Володимир Чорний і Олег Баклажов.

 

Пов`язані новини