«Укроборонпром» провів випробування бойового модулю з новим типом озброєння для запуску ракет РС-80. Для тестування нового бойового модулю був задіяний «Фантом-2».

«Укроборонпром» провів випробування бойового модулю з новим типом озброєння для запуску ракет РС-80. Для тестування нового бойового модулю був задіяний «Фантом-2».

Як повідомляє прес-служба «Укроборонпрому», оновлена версія безпілотного бронетранспортеру, отримала «важливі зміни, які, ще до початку державних випробувань, запропонували внести у «Фантом» українські військові для збільшення його бойових можливостей».

««Фантом-2» отримав нову колісну формулу 8х8, замість 6х6 у першій версії. Це дозволяє розмістити на ньому більше корисного навантаження, встановити потужнішу зброю. Завдяки збільшеним габаритам розробникам вдалось встановити більш потужну силову установку та збільшити запас автономного ходу», — йдеться у повідомленні.

Все це дозволяє значно підвищити ходові якості «Фантому» та покращити його прохідність, зазначають в «Укроборонпромі».

Фото: «Укроборонпром»

Також повідомляється, що під час практичних стрільб бойового модулю з ракетами РС-80, які здатні створювати ефект бойового «Граду» на полі бою, були уражені задані цілі та повністю перевірена робота модулю у польових умовах, включаючи балістичні показники.

Раніше безпілотний «Фантом» був представлений на міжнародній оборонній виставці IDEX-2017, що тривала з 19 по 23 лютого в Абу-Дабі (ОАЕ). Він посів  2 місце в рейтингу Defence Blog як найбільш цікава бойова машина виставки.

Нагадаємо, що державний «Укроборонпром» відкрив представництво в Абу-Дабі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: