Українські спортсмени Олег Сербін та Сергій Науменко здобули бронзові медалі в синхронних стрибках у воду з 10-метрових платформ на юніорському Чемпіонаті світу, який проходить у Києві.

Українські спортсмени Олег Сербін та Сергій Науменко здобули бронзові медалі в синхронних стрибках у воду з 10-метрових платформ на юніорському Чемпіонаті світу, який проходить у Києві.

Про це йдеться на сайті змагань.

Зазначається, що за свої стрибки українці отримали від суддів 304.08 балів. Цьго результату вистачило, аби посісти третє місце.

Золоті медалі завоювали синхроністи з Китаю — Дженг Лі та Юнжі Ліан — з результатом 328.44 балів. «Срібло» здобули представники Великої Британії Меттью Діксон та Ноа Вільямс, які випередили українців менш ніж на бал (304.65).

Зазначимо, що бронзові медалі Сербіна та Науменка стали першими нагородами України на домашньому чемпіонаті світу.

Юніорський чемпіонат світу зі стрибків у воду розпочався в Києві 22 липня та завершиться 29 липня.

Нагадаємо, українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула перемогу в стрибках у висоту на чемпіонаті Європи серед юніорів (U-18) в угорському Дьйорі.

Як повідомлялося, мешканці Києва, які стали призерами Олімпійських та Паралімпійських ігор 2012 та 2016 року, отримали в подарунок квартири від міської влади

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile