Світ

Український футболіст не повернувся до прапора Росії перед матчем, пояснивши, що молився під час гімну

19 серпня, 2018 17:13
Світ/Український футболіст не повернувся до прапора Росії перед матчем, пояснивши, що молився під час гімну
Зберегти
Вигляд
Український футболіст Віталій Федорів не повернувся в бік прапора Росії перед матчем у Сочі 18 серпня. Пізніше чоловік пояснив, що він молився у момент звучання гімну і просить не шукати політичного мотиву своїх дій.

Український футболіст Віталій Федорів не повернувся в бік прапора Росії перед матчем у Сочі 18 серпня. Пізніше чоловік пояснив, що він молився у момент звучання гімну, і просить не шукати політичного підґрунтя своїх дій.

Про це повідомляє Meduza.

Увечері 18 серпня відбувся футбольний матч між командою «Нижній Новгород», у якій грає український футболіст Віталій Федорів, та командою «Сочі». Перед початком гри під час виконання гімну футболісти обох команд повернулися обличчям до прапора. 

Український захисник Віталій Федорів продовжив стояти обличчям до трибуни.

Пізніше прес-служба футбольного клубу пояснила, що українець не висловлював неповагу до росіян, а просто молився безпосередньо в момент звучання гімну.

«Моє глибоке переконання в тому, що спорт поза політикою. З повагою ставлюся до гімну та прапору будь-якої країни. Прошу не шукати в моїх діях нікого політичного підґрунтя», — сказав гравець.

Раніше Віталій Федорів грав за київське «Динамо», а також за «Говерлу», «Олімпік» та «Кривбас». Ще два матчі Федорів зіграв за національну збірну України.

Контракт з російським нижньоновгродським клубом гравець підписав у лютому 2018 року.

 

 

Пов`язані новини