Податкова звітність новообраного президента США Дональда Трампа за 2015 рік засвідчила, що його фонд фінансував український бізнесмен Віктор Пінчук

Податкова звітність новообраного президента США Дональда Трампа за 2015 рік засвідчила, що його фонд фінансував український бізнесмен Віктор Пінчук. Через свою благодійну організацію, що базується в Лондоні, він перерахував на користь фонду Трампа 150 000 доларів.

Про це повідомляє Fast Company.

За інформацією видання, Пінчук також був головним донором Фонду Клінтон. Він наймав лобіста з добрими зв’язками задля організації зустрічей у Державному Департаменті, в той час, коли Гілларі Клінтон була Державним секретарем.

Під час передвиборчої кампанії Клінтон критикували за зв’язки з олігархом, який є зятем колишнього президента України Леоніда Кучми.

Із 896 380 доларів, що надійшли до фонду Трампа, близько 300 000 надійшли до фондів, які надають допомогу співробітникам правоохоронних органів та їх сім’ям. Інші 88 000 пішли на фінансування онкологічних досліджень.

Повідомляється, що Фонд Трампа також робив дотації декільком неоднозначним медійним організаціям, що робили заголовки для створення фальшивих документальних відео, які нібито засвідчують, що вибори сфальсифіковано на користь Клінтон.

Також фонд придбав два автопортрети Трампа. Повідомляється, що один коштував 20 000 доларів, а інший — 10 000, в той час як іх справжня ринкова ціна складала 700 і 500 доларів відповідно.

Поділитись: