Український плавець, призер Олімпіади у Сіднеї 2000-го року Денис Силантьєв запевнив, що цьогорічні Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро є найгіршими, на яких він виступав. Про це Силантьєв розповів в ефірі Громадського.

«На жаль, з тих Олімпійських ігор, на яких я був — а я був на чотирьох іграх — тут організація найгірша з усіх. Олімпійське селище на низькому рівні. Що стосується транспортного питання — теж складно, бо погано організовано», — сказав український плавець.

ВСІ НОВИНИ ОЛІМПІАДИ В РІО

За його словами, в Ріо небезпечно гуляти через високу криміногенну обстановку в місті. «Всіх попереджають, щоб не виходили вечорами на вулицю, щоб не гуляли в районі фавел, де високий бандитизм», — додав Силантьєв.

«Але для наших спортсменів створили максимально безпечні умови. Адже вони можуть навіть не виходити з олімпійського селища, щоб потрапити на об'єкти. Автобус їх привозить безпосередньо на спортивний майданчик», — запевнив олімпієць.

Нагадаємо, українець Сергій Куліш сьогодні став срібним призером Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Також 8 серпня о 22:00 за київським часом відбудеться фінал змагань з багатоборства у спортивній гімнастиці (чоловіки), куди два дні тому змогла вийти збірна України. За нагороди боротимуться: Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Андрій Сенічкін, Владислав Грико, Максим Семянків.

22.00 – фінал зі стрибків у воду серед чоловіків. Дисципліна: синхронна вишка, 10 м. Учасники: Максим Долгов, Олександр Горшковозов.

23:45 – фінал з фехтування серед жінок. На даний момент українка Ольга Харлан – півфіналістка турніру.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile