На краундфандинговій платформі Kickstarter стартував проект зі збору коштів на наручний годинник Rider1991 від українських розробників.

Український проект зі створення авторського годинника стартував на краундфандинговій платформі Kickstarter.

25 тисяч доларів до кінця липня збирають на наручний годинник Rider1991, йдеться в описі на Kickstarter.

Наразі зібрано вже понад 10 тисяч доларів.

Зазначається, що при створенні дизайну вони надихались естетикою англійських мотоциклів Cafe Racer.

Проект створили засновники студії дизайну GM design group Назар Малець і Роман Гев'юк, а також годинникарі і засновники проекту дизайнерських годинників Zavod Андрій Кравчук та Ольга Кучмєєва.

Повідомляється, що дизайн годинника присвячений так званому «явищу Cafe Racer».

На початку 60-х років у Лондоні байкери збирались у пабах, де вигадали оригінальну розвагу — перегони під музику. Вуличні гонщики мали встигнути подолати відстань близько двох кілометрів від кав'ярні до певної точки й назад до завершення пісні з музичного автомата.

Серійні мотоцикли не були придатні для таких змагань, тому пілоти почали їх вдосконалювати — так і з’явилися перші кафе-рейсери.

Автори зазначають, що Rider1991 присвячений ідеї вільного руху. Назва годинника складається зі слова й числа за аналогією до назв більшості культових мотоциклів, при цьому 1991 — рік здобуття Україною незалежності.

Повідомляється також, що у жовтні 2015 року Rider1991 здобув головну премію міжнародного конкурсу промислового дизайну INDUSTART, в якому брали участь дизайнери з 35 країн.

Дизайн-концепт годинника переміг у номінації «Годинники й аксесуари».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: