СПОРТ

Український школяр здобув «золото» на Чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

18 червня, 2018 08:58
СПОРТ/Український школяр здобув «золото» на Чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби
Зберегти
Вигляд
Український школяр із Краматорська Іван Цибанєв здобув золоту медаль на Чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби серед кадетів, який проходив у Дьйорі (Угорщина).

Про це Громадському повідомили у Федерації греко-римської боротьби України.

Зазначається, що перемогу на турнірі Цибанєв здобув у ваговій категорії до 68 кг. Участь у змаганнях брали спортсмени віком до 15 років.

За час турніру Цибанєв переміг угорця Гергелі Ковача (8:4), Атанаса Парушева з Болгарії (7:1), азербайджанця Алі Алізаде (9:1) та Майка Хаїмова з Ізраїлю з рахунком 11:2.

У фіналі українець здолав росіянина Вадима Богоєва, за останнім виконаним прийомом (5:5).

Нагадаємо, українські спортсменки виграли три бронзові нагороди на Чемпіонаті світу з боротьби для спортсменів до 23 років.