На виставці У Лас-Вегасі український стартап Petcube представив функцію активації дзвінка домашніх тварин своїм господарям.

На виставці У Лас-Вегасі український стартап Petcube представив функцію активації дзвінка домашніх тварин своїм господарям.

Як повідомляє Techcrunch, її впровадять в додаток навесні у 2018 році.

Відтепер кожен раз, коли домашня тварина захоплюється камерою пристрою, автоматично включається відеозапис. Потім кліп передається власнику як повідомлення в додатку.

Власники можуть прийняти «запит» відеодзвінка від свого вихованця, зберегти кліп на автовідповідач, поділитися ним в соціальних мережах або просто переглянути його пізніше в додатку Petcube.

Petcube запускає функцію відеодзвінків Фото: Techcrunch

Багато камер для домашніх тварин пропонують аналогічні варіанти для нагляду за діями вихованця віддалено, проте нова функція Petcube унікальна тим, що дозволяє домашній тварині «подзвонити хазяїнові».

Гаджети Petcube пропонують багато способів взаємодії з домашніми улюбленцями — Petcube Play має вбудовану лазерну указку, за допомогою якої можна грати з кішками або собаками, поки господар відсутній, а за допомогою Petcube Bites власники можуть не тільки розмовляти зі своїми вихованцями, а й чути їх. 

Раніше повідомлялось, що стартап Petcube запустив кампанію по збору коштів на два нових продукти — Petcube Bites і Petcube Play.

Поділитись: