Український велогонщик команди Astana Андрій Гривко був знятий з туру Дубай-2017 через те, що під час 3-го етапу вдарив в обличчя німецького гонщика команди Quick Step Floors Марселя Кіттеля

Український велогонщик команди Astana Андрій Гривко був знятий з туру Дубай-2017 через те, що під час 3-го етапу вдарив в обличчя німецького гонщика команди Quick Step Floors Марселя Кіттеля.

Про це повідомляє Velovive.

Згідно з повідомленням, команда Astana публічно попросила вибачення перед Кіттелем та його командою.

Однак сам Кіттель наголосив, що не прийме вибачень від Гривка.

«Мене вдарив Андрій Гривко з команди Astana. Тому у мене була на обличчі кров, я не падав. Як тільки ми поїхали під боковим вітром, природно, що почалася боротьба за позиції. Думаю, в такому випадку нормально, коли іноді ти штовхаєш інших. Я намагався повернутися в побудови разом з одним з його молодих товаришів по команді. Йому це не сподобалося. Тоді я спробував об'їхати, і опинився між Гривко і його товаришем по команді, мені довелося трохи штовхнути Гривко, але я не відривав руки від керма. Я спробував спитати у нього про те, навіщо він так ризикує, і в цей момент отримав удар в обличчя», — сказав Кіттель.

«Це жахливе розчарування для велоспорту, його команди і цієї гонки. Я не прийму від нього вибачень», — наголосив спортсмен.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: