Національний фонд на підтримку демократії визначив українського журналіста-розслідувача Доениса Бігуса одним з 5-ти переможців премії Democracy Award.

Національний фонд на підтримку демократії визначив українського журналіста-розслідувача Дениса Бігуса одним з 5-ти переможців премії Democracy Award-2017.

Як зазначається на сайті фонду, цього року вона вручається за боротьбу із корупціїєю.

«Національний фонд за демократію нагородить премією активістів з Афганістану, Анголи, Гватемали, Малайзії і України. Спікер Палати представників США Пол Райан і лідерка демократів в Палаті представників Конгресу США Ненсі Пелосі виступлять з промовою на презентації 7 червня», —йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що Денис Бігус є автором та ведучим програми розслідувань «Наші гроші».

Національний фонд на підтримку демократії (National Endowment for Democracy, NED) — приватна некомерційна організація США заснована в 1983 році з метою зростання і зміцнення демократичних інститутів у всьому світі.

Щороку, за фінансової підтримки Конгресу США, фонд грантами підтримує понад 1000 проектів неурядових організацій закордоном, які утверджують демократичні принципи більш ніж в 90 країнах.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: