УКРАЇНА

Українських викладачів-учасників конференції в Криму буде звільнено — Міносвіти

УКРАЇНА/Українських викладачів-учасників конференції в Криму буде звільнено — Міносвіти
Зберегти
Вигляд

За участь в конференції в окупованому Криму викладачів українських вишів буде покарано. Про це написала у Facebook міністр освіти Лілія Гриневич.

«Міністерство освіти і науки рішуче наполягає, щоб керівники університетів вивчили правомірність дій своїх співробітників і вжили заходів відносно тих, хто продемонстрував зневагу до України та її територіального устрою», — пише Гриневич.

Гриневич оприлюднила пояснення керівництва вишів, чиї викладачі брали участь у конференції в Ялті. Також міністр опублікувала копію заяви про звільнення доцента Дніпровського університету ім. Олеся Гончара.

Прізвища викладачів, які були учасниками конференції оприлюднив блогер Яков Носков. Учасниками конференціїї були завялені учасники з Росії, Білорусі, Казахстану, Словаччини, Сербії, Йорданії, Греції, США, Китаю та України. Також були заявлені учасники із самоназваних ЛНР і ДНР.

Захід під назвою «Російська мова в полікультурному світі» відбувався з 8 по 11 червня 2016 в окупованому Криму. Участь в конференції взяли близько 10 українських викладачів з вишів Києва, Запоріжжя та Дніпра.

Пов`язані новини