Життя

Українським переселенцям виділили допомогу на 10 мільйонів гривень

Життя/Українським переселенцям виділили допомогу на 10 мільйонів гривень
Зберегти
Вигляд

Допомогу на загальну суму 9 мільйонів 917 тисяч виділили українським переселенцям Грузія, Фонд народонаселення ООН в Україні, Всесвітня організації охорони здоров`я та інші міжнародні організації.

Про це під час брифінгу повідомив тимчасово виконуючий обов’язки міністра охорони здоров`я України Василь Лазоришинень, передає УНІАН.

«Це дозволить надати первинну та спеціалізовану медичну допомогу 170 тисячам внутрішньо переміщеним особам упродовж трьох місяців. Також це дасть можливість надати первинну та спеціалізовано акушерсько-гінекологічну допомогу понад мільйону жінок», - зазначив він.           

Грузинський уряд зокрема надав ліки, вакцини, інсуліни, вироби медичного призначення та витратні матеріали для проведення апаратного гемодіалізу.

Від ВООЗ та Фонду народонаселення ООН країна отримала міжвідомчі медичні набори для невідкладної допомоги та 300 тис. доз правцевого анатоксину.

«Для потреб наших силових відомств передано 16 санітарних автомобілів різних типів. Заклади охорони здоров’я на звільнених територіях Донецької та Луганської областей посилені лікарсько-сестринськими бригадами, в яких на сьогодні працює 110 лікарів із числа добровольців», - повідомив Лазоришинець.

/ фото ipress.ua

Пов`язані новини