УКРАЇНА

Українці долучилися до створення першого у світі написаного олією на полотні фільму

13 грудня, 2017 22:25
УКРАЇНА/Українці долучилися до створення першого у світі написаного олією на полотні фільму
Зберегти
Вигляд
Українські художники взяли участь у створенні першого у світі написаного олією на полотні фільму «З любов’ю, Вінсент». Стрічку номінували на Оскар.

Українські художники взяли участь у створенні першого у світі написаного олією на полотні фільму «З любов’ю, Вінсент». Стрічку номінували на Оскар.

Про це повідомляє Громадське радіо.

Кожен рух у фільмі — це нове полотно, яке художники малювали виключено у стилі Ван Гога. Загалом у стрічці використано понад 60 тисяч картин.

«З любов’ю, Вінсент» є британсько-польським анімаційним біографічним фільмом, який оповідає про життя та загадкову смерть Ван Гога. За сюжетом, віднайти правду про смерть художника хоче син листоноші Арман Рулен — це був реальний юнак з полотна «Портрет Армана Рулена».

Зазначається, що за основу сценарію до фільму взяли близько 800 листів Вінсента Ван Гога.

До створення першого у світі написаного олією на полотні повнометражного фільму долучилися художники з Києва, Львова, Одеси, Харкова та Дніпра. Зокрема, сестри-близнючки Катерина та Тетяна Очередько.

«Ми вдвох з Танею намалювали 3 хвилини — це трішки більше 2 тисяч картин», — сказала Катерина Очередько. За їх словами, одна секунда фільму складається з 12 картин. Фінальна версія фільму складається з 56 800 картин.

Український художник Віталій Мурин намалював близько хвилини фільму. Він розповів, що створення першої сцени займало три дні. За словами Мурина, українська команда із 13 людей серед 112 учасників була найшвидша.

«Це визнали. Про це говорять і Дорота Кобєля, і Г’ю Велчман — основні продюсери та режисерка. Вони нам дякували, казали, що по суті без нас би цей фільм так не просунувся», — сказав Мурин.

Спочатку фільм зняли на зеленому фоні з реальними акторами. Згодом зняте перемальовували в анімаційній техніці.

Раніше повідомлялося, що картини Ван Гога «оживили» в анімаційному фільмі.

Більше про:
# оскар
# фільм
Пов`язані новини