УКРАЇНА

Українці, які добу не могли вилетіти з Грузії, мають повернутися ввечері 1 липня

1 липня, 2018 19:40
УКРАЇНА/Українці, які добу не могли вилетіти з Грузії, мають повернутися ввечері 1 липня
Зберегти
Вигляд
Українські туристи, які добу не могли вилетіти з Грузії до України, повернуться додому ввечері 1 липня.

Українські туристи, які добу не могли вилетіти з Грузії до України, повернуться додому ввечері 1 липня.

Про це повідомив керівник департаменту консульського забезпечення Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

«Авіакомпанія «Браво» повідомила, що виліт літака з Батумі до Києва, який мав би здійснити рейс 30.06., планується на вечірній час 1 липня», — написав він у Twitter.

Як додає «УНІАН», літак має забрати групу дітей та дорослих з Миколаєва. Одна з пасажирок в коментарі інформагентству повідомила, що загалом на виліт чекають 38 дорослих та 19 дітей, серед яких є травмовані дівчинка та жінка.

Представник МЗС Василь Кирилич сказав, що українських консул в Грузіх вживає заходів для врегулювання цієї ситуації.

Раніше повідомлялося, що з аеропорту Монастир у Тунісі до Харкова не могли вилетіти близько 300 українських туристів. Пасажири стверджують, що авіакомпанія і туроператор не виконують своїх зобов’язань щодо повернення українців додому.

У зв’язку з затримкою вильоту українських туристів Міністерство закордонних справ закликало громадян України, які планують подорожі за кордон, ретельно планувати свої подорожі, враховуючи обставини, які можуть непередбачено виникнути. Також відомство закликало уважно обирати туристичного оператора, отримати від нього повну інформацію щодо дій у випадку надзвичайної ситуації, а також уважно ознайомитися з умовами контракту щодо надання туристичних послуг.

Український консул зустрівся з туристами, які дві доби не могли вилетіти з Тунісу до України.

Частина українських туристів, які напередодні не могли вілетіти з Тунісу, зранку 30 червня повернулися до України.

30 червня стало відомо, що українських туристів, які третю добу не можуть вилетіти з Тунісу, доправлять в Україну 2 липня.

Пов`язані новини