Технології

Українці створили словник-пошуковик найновіших IT-термінів

24 лютого, 2017 00:38
Технології/Українці створили словник-пошуковик найновіших IT-термінів
Зберегти
Вигляд
lead
Фахівці IT-рекрутингового агентства Relocateme з Дніпра створили інструмент GlossaryTech — пошуковик актуальних IT-термінів, який допомагатиме рекрутерам перекладати найновіші технічні визначення, що часто зустрічаються в резюме розробників.

Фахівці IT-рекрутингового агентства Relocateme з Дніпра створили інструмент GlossaryTech — пошуковик актуальних IT-термінів, який допомагатиме рекрутерам перекладати найновіші технічні визначення, що нерідко зустрічаються в резюме розробників.

Про це повідомляє AIN.ua.

За словами засновника Relocateme Андрія Стеценка, програмісти часто висловлюють невдоволення рівнем технічної грамотності рекрутерів і скаржаться, що їм пропонують нерелевантні вакансії.

«Рекрутерам без технічної освіти складно зрозуміти всі до одного терміни, зазначені в резюме розробників, і найголовніше - правильно класифікувати їх відповідно до тієї чи іншої технології. Більше того, нові технології з'являються щодня, і не тільки технічним рекрутерам, але і самим програмістам часом неможливо встежити за всіма новинками», — вважає він.

Зазначається, що словник дозволяє швидко шукати технічні терміни, а також додавати і редагувати їх. Пошуковик надає короткі пояснення до знайдених термінів. Також наголошується, що всі терміни розбиті на групи, щоб прискорити пошук потрібного визначення.

За словами розробників, контент словника постійно оновлюється і розширюється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські IT-компанії увійшли до 100 кращих аутсорсерів світу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# IT-компанії
Пов`язані новини