Українці стали активніше користуватися платіжними картками для здійснення безготівкових розрахунків, проте більшість усе ж використовує їх лише для зняття готівки

Українці стали активніше користуватися платіжними картками для здійснення безготівкових розрахунків, проте більшість усе ж використовує їх лише для зняття готівки.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

За результатами першого півріччя 2017 року частка безготівкових розрахунків у загальному обсязі операцій з використанням платіжних карток в Україні становила 38,1%, тобто збільшилась з початку року майже на 3% (як за кількістю так і за обсягом операцій).

За перше півріччя 2017 року українці здійснили 1,43 мільярди операцій з платіжними картками загальним обсягом понад 908 мільярдів гривень. Це більше, ніж у першому півріччі 2016 року відповідно на 23% та 28%.

Заразом спостерігається стійке зростання саме безготівкових розрахунків — за кількістю операцій на 30% і за обсягами на 40% у порівнянні з аналогічним періодом торік.

За шість місяців  також відбулося розширення платіжної інфраструктури — кількість підприємств торгівлі та сфери послуг, де можна розрахуватися карткою, зросла на на 1 261 одиниць і склала понад 147 тисяч одиниць.

Мережа платіжних терміналів упродовж першого півріччя також зросла майже на 6,5% та станом на 1 липня 2017 року налічувала понад 234 тисячі терміналів.

 

У травні 2016 року НБУ повідомляв, що більшість українців використовують платіжні картки лише для знаття готівки.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: