Український підприємець Олексій Виноградов і його партнер кардіолог Дмитро Федьків створили «розумну футболку» HeartIn, яка робить електрокардіограму в реальному часі. Вони вивели її на краундфандингову платформу Kickstarter і за 19 днів до кінця кампанії проект вже зібрав $ 18 000 при необхідних $ 15 000.

Український підприємець Олексій Виноградов і його партнер кардіолог Дмитро Федьків створили «розумну футболку» HeartIn, яка робить електрокардіограму в реальному часі. Вони вивели її на краундфандингову платформу Kickstarter і за 19 днів до кінця кампанії проект зібрав $ 18 000 при необхідних $ 15 000.

Як пише Аin.ua, футболка в парі з мобільним додатком більш ефективно дозволяє займатися спортом і відстежувати аномалії в роботі серця.

За словами творців «розумної футболки», їх кінцева мета — забезпечити ранню діагностику серця.

«Але люди не хочуть купувати майку просто заради діагностики. Так народилася ідея поєднати процес: видати дуже точні показники пульсу і варіабельності ритму серця, додати звіти за результатами тренувань, і загорнути це в гарний зручний додаток, і в процесі робити діагностику», — розповів Виноградов.

Продукт HeartIn складається з двох компонентів — футболки з електродами, які знімають показники роботи серця, і пристрою з Bluetooth-модулем.

Відео: Youtube/Kickstarter

Його батарея працює до 24 годин. Творці обіцяють, що футболка досить міцна, щоб витримувати активні тренування, і прання в машинці.

Всі дані в реальному часі передаються на мобільний додаток, який дає рекомендації про інтенсивність вправ або про необхідність відпочити.

Ціни на HeartIn на Kickstarter стартують від $179 за футболку, що на 40% нижче майбутньої вартості в роздрібному продажу.

Дата виробництва на Kickstarter намічена на вересень цього року, але Виноградов каже, що масове виробництво почнеться вже протягом тижня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile