УКРАЇНА

Українці закликають бойкотувати продукцію Adidas через колекцію із символікою СРСР

8 травня, 2018 17:07
УКРАЇНА/Українці закликають бойкотувати продукцію Adidas через колекцію із символікою СРСР
Зберегти
Вигляд
Українці запустили у соцмережах флешмоб із закликом бойкотувати продукцію бренду спортивного одягу Adidas після випуску компанією колекції форми збірної СРСР.

Українці запустили у соцмережах флешмоб із закликом бойкотувати продукцію бренду спортивного одягу Adidas після випуску компанією колекції форми збірної СРСР.

Заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця опублікував допис, у якому повідомив про те, що компанія видалила з сайту продукцію з відповідною символікою.

«Adidas воліє використовувати символи СРСР на їх одязі. Для мене це означає, що я не витрачу більше жодного цента на їхні речі. Компанія, яка не поважає історію і не відчуває співчуття до людських страждань, не заслуговує мене як клієнта. Або кого- небудь ще», — написала у Facebook фахівчиня з комунікацій, викладачка Львівської бізнес-школи Ярина Ключковська.

До флешмобу долучилася також перша заступниця міністра фінансів Оксана Маркарова.

«Adidas вирішив підтримати режим, який убив мільйони людей і був в'язницею народів, поставивши ім'я і логотип СРСР на свою продукцію. Що далі? Лінія одягу апартеїду? Як може статися такий епічний провал в компанії, яка може дозволити собі кращих професіоналів? Більше жодного Adidas для мене або моєї родини», — написала Маркарова у Facebook.

Чоловік записав відео, де закликав не купувати Adidas і викинув свої фірмові кросівки у смітник Відео: Volodymyr Molodiy/Youtube

У Twitter користувачі публікують іронічні фото із зображенням продукції Adidas зі свастикою, ставлячи риторичне запитання про те, чому тоді не робити колекції з символікою інших режимів.

Як пише «Інтерфакс-Україна», у дочірньому підприємстві «Адідас-Україна» (Київ)повідомили, що нададуть інформацію про плани Adidas продавати в Україні продукцію з символікою СРСР тільки після письмового запиту. 

Раніше Український інститут національної пам'яті звернувся до дочірнього підприємства спортивного бренду Adidas в Україні з нагадування про відповідальність за поширення в Україні продукції з використанням заборонених символів комуністичного тоталітарного режиму.

Міністерство закордонних справ Литви висловило здивування через використання радянської символіки спортивним брендом Adidas. Також у відомістві заявили, що Adidas «хворий «імперської ностальгією».

Більше про:
# adidas
Пов`язані новини