УКРАЇНА

Українця Гриба в Росії звинувачують в «підготовці теракту в школі»

19 жовтня, 2017 13:05
УКРАЇНА/Українця Гриба в Росії звинувачують в «підготовці теракту в школі»
Зберегти
Вигляд
Українця Павла Гриба, який перебуває в слідчому ізоляторі Краснодара, російська влада звинувачує у «підготовці теракту в школі».

Українця Павла Гриба, який перебуває в слідчому ізоляторі Краснодара, російська влада звинувачує у «підготовці теракту в школі».

Російська газета «Комерсант» повідомила що Грибу пред'явили звинувачення за ч.1 ст.205.1 (сприяння терористичній діяльності).

Посилаючись на дані слідства, видання пише, що Гриб є « прихильником радикальних націоналістичних поглядів УНА-УНСО і звинувачується в тому, що схиляв свою знайому жительку Краснодарського краю зробити підрив саморобного вибухового пристрою на випускний лінійці в середній школі №26 міста Сочі».

Раніше суд Краснодара продовжив українцю Грибу термін арешту до 4 січня 2018 року.

Українські лікарі відправились до українця Павла Гриба, який перебуває у СІЗО Краснодара, але російські правоохоронці не пустили лікарів до нього.

У Facebook запустили флешмоб із закликом допустити лікарів до українця Гриба у РФ.

28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Павло ГриБ
Пов`язані новини